O nas Kancelaria Notarialna Kraków

Poznaj Kancelarię

Marta Kabat – Notariusz Kraków

Kancelaria Notarialna Marty Kabat mieści się w Krakowie przy ulicy Kraszewskiego 4/4. Z uwagi na lokalizację w centrum Krakowa (okolice Błoni) Kancelaria ma zapewniony doskonały dojazd z większości dzielnic Krakowa, zwłaszcza takich jak: Salwator, Wola Justowska, Krowodrza, Bronowice, Dębniki czy Stare Miasto oraz z podkrakowskich miejscowości takich jak: Liszki, Kryspinów, Balice.

Na ulicy Kraszewskiego oraz ulicach sąsiadujących dostępne są liczne miejsca parkingowe, zaś pod koniec ulicy Kraszewskiego znajduje się parking pomiędzy stadionem Cracovii a budynkiem Miastoprojekt Kraków. Lokalizacja Kancelarii jest również dogodna dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, jak i pieszych.

Zapewniamy Klientom bezprzewodowy dostęp do Internetu (WiFi), dzięki czemu płatności wynikające z zawieranych czynności notarialnych mogą odbywać się w Kancelarii.

Notariusz Marta Kabat jako funkcjonariusz publiczny cechuje się rzetelnością, dbałością o szczegóły, w najwyższym stopniu przestrzega kodeksu etyki zawodowej, jest gwarantem najwyższych standardów jakości sprawowania urzędu notariusza.

Marta Kabat jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Była stypendystką Wydziału Prawa Université Paris Ouest Nanterre La Défense w Paryżu. W latach 2010-2012 odbyła aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej pod patronatem notariusz Joanny Greguły. W roku 2012 uzyskała pozytywny wynik z egzaminu notarialnego. Następnie wykonywała funkcję asesora notarialnego w krakowskich kancelariach notarialnych. Powołana na notariusza decyzją Ministra Sprawiedliwości z 2014 roku. Od 1 kwietnia 2015 roku prowadzi Kancelarię Notarialną w Krakowie.

Marta Kabat Kraków
Kancelaria Notarialna Kraków

Poznaj Kancelarię

Marta Kabat
Notariusz Kraków

Kancelaria Notarialna Marty Kabat, której siedzibą jest Kraków, świadczy pełen zakres czynności notarialnych. Biuro notarialne prowadzone jest przez absolwentkę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, stypendystkę Wydziału Prawa Université Paris Ouest Nanterre La Défense, która aplikację notarialną odbyła w Krakowskiej Izbie Notarialnej, a decyzją Ministra Sprawiedliwości z 2014 roku została powołana na stanowisko notariusza.

Notariusz Marta Kabat jako funkcjonariusz publiczny cechuje się rzetelnością, dbałością o szczegóły, w najwyższym stopniu przestrzega kodeksu etyki zawodowej, jest gwarantem najwyższych standardów jakości sprawowania urzędu notariusza.

Marta Kabat jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Była stypendystką Wydziału Prawa Université Paris Ouest Nanterre La Défense w Paryżu. W latach 2010-2012 odbyła aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej pod patronatem notariusz Joanny Greguły. W roku 2012 złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin notarialny. Następnie wykonywała funkcję asesora notarialnego w krakowskich kancelariach notarialnych. Powołana na notariusza decyzją Ministra Sprawiedliwości z 2014 roku. Obecnie prowadzi Kancelarię Notarialną w Krakowie.

Marta Kabat Kraków